Minilo je že kar nekaj časa od našega zadnjega natečaja. Končno imamo malo več časa, tako da smo za vas pripravile nov izziv.
Zadnje čase so nas številke na blogu večkrat ganile, razveselile … Vsakič, ko se nam pridruži novi GFC ali FB spremljevalec, dobimo še več zagona za pisanje postov, kar se odraža tudi na številu postov, ki smo jih do sedaj napisale.
Še sedaj se sprašujemo, kdaj se je nabralo več kot 840 postov, ko pa imamo občutek, da smo včeraj napisale prvega. :D
Torej – prepustite domišljiji prosto pot, ustvarite manikuro ali make-up na temo Zabavajmo se s številkami, ter jo delite z nami.
Gejba je na hitro pripravila za vas inspiracijsko manikuro. Kdo bi si mislil, da so tudi številke platk uporabne? :D

In nagrada za zmagovalko izziva? Tokrat je sponzor Essence, ki bo udeleženki z največ glasovi podaril vse izdelke, ki jih vidite na spodnji fotografiji.
Pogoji za sodelovanje:
- Registrirajte se na naš blog v Google Friend Connect vmesniku.
- Pošljite nam fotografijo “Zabavajmo se s številkami” manikure ali make-upa ali obeh skupaj (če ju spravite na isto fotografijo) do 22.10.2010.
- Fotografija naj bo velikosti 400 x 300 oz. 300 x 400 pixlov. Prispevek o tem, kako pomanjšati fotografije na želeno velikost, si lahko preberete TUKAJ.
- Fotografija morajo biti vaše avtorsko delo, zato naj bo vsaj na eni fotografiji vaš podpis tudi v TAKŠNI obliki.
- Fotografije nam pošljite po elektronski pošti na blog
parokeets.com. Zadeva naj vsebuje vaš GFC nick + ime izziva. - Če ste lastnik bloga ali kakšne nekomercialne spletne strani in bi želeli, da se objavi v prispevku link, nam to sporočite.
- Na fotografije ne dajajte url poti do vaše spletne strani. Na fotografiji je lahko samo vaš “nick”.
- Na vse fotografije bomo dodale naš Parokeets okvir.
- Vsak sodelujoči naj nekje na spletu objavi (na vašem blogu, najljubšem forumu …), da je na Parokeets blogu nova priložnost za dopolniti zbirko dekorativne kozmetike. Skupaj s fotografijo nam pošljite link, kjer je vaša objava.
Glasovanje bo potekalo malo drugače, kot ste bili do sedaj vajeni, vendar bomo več napisale na to temo, ko pride čas za glasovanje.
Parokeetke že nestrpno čakamo na vaše umetnine.
how many entries did you receive? :D
Thank you all for fantastic entries! We’ll try to post them tomorrow and the voting will begin at the same time. :happy:
the nail design looks really cute :}
http://mycuteworldx.blogspot.com/
To clarify – you have until the end of 22.10. to send us your photos.
Pojasnilo: fotografije lahko oddate do petka do polnoči, tako da imate še cel dan časa. :yes:
sounds like fun!!!
Bom, hvala za pomoč! :)
Mi lahko pošlješ nezmanjšano fotografijo na blog(AT)parokeets.com? Bom videla kaj se da narediti. :yes:
Parokeetke, imam problem pri spreminjanju velikosti. Če sem prav razumela, mora biti točno 300×400 oz. obratno razmerje? Ker če ohranim proporce, sicer lahko dobim sliko znotraj teh števil, npr. 400×280, točno pa ne. Sem poskusila tudi s svetovanim programom, ampak, kot rečeno, če nisem dala, da ne ohranja proporcov, mi točno na 400×300 ni hotel skrčiti. Vseeno zmanjšam? Hvala!
Mislim,mislim,al’ nikako da smislim…izludit ćete me s ovim brojevime,uopće nemam ideju za manikuru :stars:
Can we send you a few manicures/make-ups? As the separated entries?
There is only one photo/entry for person. :yes:
Hmmmm, ampak tale Purple Cherry je pa sumljivo podoben dvema že obstoječima odtenkoma – Thelma (iz “dvojčkov) in Devi’ls Flavour (iz Sweet Temptation). Še vedno zelooo lep. :D
(ah, da bi pa kdo kdaj kakšen “spell-check” naredil pa tudi ne bi bila slaba ideja :scared: )
Se strinjam – tudi meni sta ta dva odtenka takoj padla na pamet. :nails:
Punce, super izziv :thumb:
I’m doing my numbers-nails now ;)
Wait for my entry :)
so cool… im trying to figure out what design will I do on these challenge.. sounds found…
Konkreten izziv, sploh, ker si nisem ravno blizu s številkami. Vendar že imam idejo za manikuro, upam da uspe. :yes: Čestitke za tako lepe številke na blogu! :)
Se stavim, da si pogruntala kaj bolj domiselnega kot jaz. :biggrin:
Hvala cure,pratim vas već dugo,nastavit ću i dalje :wave:
Predobra nagrada da bi se natječaj propustio :wink:
Hvala. :rose:
Jedva čekamo tvoju manikuru. :w00t:
hmmm, zanimivo. Ne vem, če so številke ravno moje področje :haha: :haha: :haha:
Do 22.10. je pa še daleč :) Pustimo se presenetiti. Nagrada pa kot vedno pri vas ZELO MIKAVNA :stars:
Punce super ste! 840 postov. Kapo dol :drop: :drop:
Če pa številke niso tvoje področje, potem sem papež. :haha:
Hvala. :rose:
Wow – that’s really a challenge. :)
Hope it’s not too difficult. :cute: