Ko sem pred kratkim brskala po Manhattnovi internetni strani, mi je v oči padla nova LE – Colour Collection 2. Seveda so me najbolj pritegnili lakci.

101V, 87D in 78T so moji favoriti, čeprav se ne bi branila niti 69T, 56I in 34U. :D
Barve so mi zagotovo bolj pisane na kožo kot pri Colour Collection 1. Raje imam sicer njihove “velike” lakce, vendar so mi odtenki tako všeč, da si jih bom nekaj zagotovo omislila.
Ste mogoče že zasledile omenjeno LE pri nas?
78t looks so nice!
Videla sem jih v Tuševi drogeriji.
Tudi svetlo zelenega? :w00t:
V Mullerju sem videla samo sivega in malinastega.
Skoraj zagotovo so ga imeli. Manjkal je samo eden: 34U.
In Austria we got the grey, teal, mauve and berry one sice October. Only the green and the orangy-red one are missing, but maybe the two of them are already here, I haven’t checket yet. I myself bought the mauve and the berry polish. I love both of them, great colours for fall and aplication was also ok (2 coats).
101v i 87d su mi krasni…ali baš se ne bih bunila ni protiv ostalih
Jako lijepo izgledaju samo sam se ja razočarala kvalitetom Diamonds kolekcije tako da me ovo unatoč lijepim bojama ne vuče da kupim. Za te novce bi lak trebao na noktima izdržat barem dan-dva, a ovaj moj se za par sati uništio. :smell:
Ajme 69F i 56I su predivni! Ali, ako ćemo pravo ne bi se bunila niti za ostale!