Končno smo tudi v Sloveniji dobili omejeno kolekcijo znamke Catrice. Kolekcija se imenuje Glamourama in je bila opažena v Mullerjih. Svoje izdelke sem kupila že nekaj časa nazaj v Nemčiji. Kolekcija v celoti me niti ni pretirano prepričala. Laki izgledajo čisto povprečni, lipglossi prav tako (morda me mika rdeč), umetne trepalnice (čopki) so morda za koga zanimive, senčila pa so mene še najbolj pritegnila. Senčila iz omejene izdaje so večja, kot so enojna senčila iz redne prodaje. Cena v Nemčija je bila enaka, kot za običajna senojna senčila. Kupila sem dve senčili: Drama, Baby! in En Vogue.


Senčili sta dobro pigmentirani. Dejansko nimam pripomb nad njima. Razmišljam še o nakupu srebrnega senčila, a verjetno bo tako ali tako že razprodano, ko bom prišla do Mullerja.
Senčili sem med drugim uporabila pri ustvarjanju make-up-a, ki ste ga že videli.
Poleg senčil sem kupila še lak v odtenku Times Square at Midnight, ki je temno vijoličen odtenek z modrim in vijola šimrom.

Upam, da je bil s to kolekcijo prebit led in bom tudi v prihodnje dobivali omeje kolekcije znamke Catrice. No, še bolje, da kar dobimo celotno stojalo, kajne?

Wow, that nail polish looks amazing!
I also like your eye look. Great!
Ooo, upam, da res pride končno Catrice v Slovenijo z lastnim stojalom! Sicer pa je Glamurama ena redkih kolekcij od Catrice, ki jo lahko komplet spustim. Ene stvari ne bi imela. Je pa res, da modra na meni izgleda obupno.
Cudovito. Sploh tistega MUja ne bom pozabila.. ah :wub:
Thank you for the comments!
meni je sve ovo lijepo ali nemam catrice u gradu :ermm:
stupendo il look!! :thumb:
All of them are really gorgeous, especially the dark blue eyeshadow.
Makeup je čisto wow!
Kolekcija me ni pretirano navdušila, tako da nisem nič kupila. Se pa že zelo veselim bodočih LE in velikega stojala. :happy: