Ne morem pozabiti, kako sem bila navdušena nad lakom Cloud Nine, ko sem ga prvič videla. Kaj hitro je romal v košarico s še nekaj zelo podobnimi odtenki. Komaj sem čakala, da je paketek prišel. In ko sem ga prvič nanesla… uh, ni bilo to, kar sem pričakovala.
No, ja, zgrešen impulzivni nakup pač.
China Glaze: Cloud Nine je ta, ki me ni prepričal. Na fotografiji so trije sloji.
Če lak izgleda v steklenički naravnost božanski, po nanosu vsi čari izginejo. Gre za precej prozorno osnovo, komaj tretji sloj da mlečen videz. Zelo izstopajo zlate bleščice; za modrimi, ki so v steklenički tako opazne, se izgubi vsaka sled. Škoda!
Kajne, da v steklenički izgleda mnogo lepši? Ni čudno, da sem mu podlega. pa-pa
it’s a beautiful shade!
Meni se pa ne zdi napačen na nohtih, tak nežen in zelo ti paše. :wub:
Hm, mene nikakor ne prepriča. :) Je pa res, da sploh nisem ljubiteljica mlečnih odtenkov.
Thanks for comments and for ideas, ladies. :wink:
oh wow! thats so gorgeous!!
I’ve also tagged you in stylish blog award: http://ashungyi2l.blogspot.com/2011/01/my-first-award-stylish-blogger-award.html
too bad it’s a dissapointment :ermm:
a da probaš ispod njega staviti bijelu podlogu :undecided:
ma lakić je bar za one dane kad nemaš volje za ništa upadljivo :zip:
Hm, bom sprobala preko belega. :happy:
It looks so pretty in the bottle! Pity it’s not so on the nails.
I still think this looks really pretty. :)
Meni je pa vseeno zelo všeč :) Ravno pravšnji za kakšno francosko manikuro :)
I agree with you…. it disappears :(
I can see why you would get this. Thank you for saving me some money! :happy:
With pleasure! :happy: