Prva letošnja kolekcija pri Illamasqui je v znamenju Valentinovega. Poimenovali so jo Throb. Kolekcija je že naprodaj v njihovi internetni trgovini in vsebuje:
- lake za nohte: Throb, Scorn, Load (~16 EUR);
- šminko: Sangers (~18 EUR);
- glos: Succubus (~15,5 EUR).

Valentinovo zaradi mene če je ali pa ga ni, ampak rdeča barva … še vedno moj najljubši odtenek.
Že ko sva z Maestro gledali promo material, nisva mogli nehati občudovati krasno naličenega modela na spodnji fotografiji. Ko pa smo Parokeetke dobile za review lak Throb in šminko Sangers, so nam pa skoraj oči padle iz jamic … vsaj meni. :D

Je še katera navdušena nad domiselno in umetelno naličenim modelom?
Seveda sem se najprej zakadila v lak. Kot ste verjetno že ugotovile, sem zelo izbirčna oseba. Ne da bi se morala posebej potruditi, pri vsaki stvari najdem “napakico” oz. lepše rečeno, možnosti za izboljšavo. :D Ampak Throb dobi pri meni vse možne točke. Kot da bi ga delali točno po mojih specifikacijah: prekriven (lahko uporabite samo 1 plast), gost (a ne pregost), “krvava” rdeča … In čeprav je barva je res krasna, vendar je formula laka tista, ki me je najbolj navdušila.
Glede odtenka vam lahko povem samo eno zadevo – gre za globoko rdečo barvo. Topla, hladna? Nimam pojma. Samo da sem se obrnila, je lak dobil drugačen podton. Če sem bila eno minuto prepričana, da je odtenek toplejše rdeče barve, se je naslednji trenutek prikazala češnjevo rdeča, pod slabšo svetlobo pa že skoraj rjavkasto rdeča. Ko sem potožila Maestri, da sem barvo slepa, mi je odgovorila, da je gre verjetno za nevtralen odtenek. Mogoče pa res.

Takole je Throb izgledal naslednji dan na dnevni svetlobi. Na obeh fotografijah sta dve plasti + nadlak.

Finiš je glosi, vendar je moj fotoaparat ujel samo (pre)svetel in toplejši odtenek rdeče, tako da sem se kar fino namatrala, preden sem dobila kolikor-toliko realno barvo (če tale odtenek sploh ima realno barvo).
Sangers ima to čast, da je prva šminka, ki sem jo poswatchala na ustnicah (zato bodite prosim prizanesljive :D ). Na swatchu je prikazana samo šminka, brez obrobe, ker sem vam želela čim bolj nazorno prikazati samo šminko.
Finiš je zelo hecen – skoraj mat, a se malo svetlika. Nanaša se lepo in ostane na mestu (se ne razliva), zelo lepo se jo da slojiti. Ni hranilna, ne vlažilna, a niti ne izsušuje. Presenetljivo je tudi dokaj obstojna. Vonj ni moteč.
Rdeče šminke ne nosim prav pogosto (beri: skoraj nikoli), vendar mi je struktura šminke zelo všeč. Že poželjivo pogledujem po ostalih odtenkih in delam WL.
Jaz sem povedala vse kar mi je ležalo na duši, sedaj ste na vrsti ve. :D
Vam je všeč kolekcija? Že imate favorita?
lak je predivan! do sad sam obožavala jedino MF crveni lak, ali ova nijansa je savršena!
Barva laka mi je všeč šminka pa je preveč mat za moj okus. Bi pa tebi pristajala tudi kakšna bolj udarna rdečka :) (vsaj kolikor lahko razberem iz tena)
Ooh, I like Sangers! Very pretty red.
Love love love the promo photo! Awesome! Beautiful! :wub: :stars:
Both Throb and Sangers are beautiful! Perfect red! I think that I’m in love with the lipstick a bit more than with nail polish. :shock: (Just because it’s hard to get such perfect red lipstick with such an incredible finish.)
Kolekcija je zadetek v polno. Všeč mi je izbira barv-končno nekaj kar za valentinovo ne vsebuje ravno roza barv. Poleg tega je predstavitvena fotka tudi meni noro noro všeč :love:
Želim si, da bi bila marsikatera firma tako kreativna in drzna kot je to Illamasqua :party:
nešto je divlje u zraku… sve mi se više sviđaju crveni lakovi a ovaj stvarno izgleda da ti zaklecaju koljena :stars:
classic beauties… you simply have to love them :wub:
WAW! Popolna kombinacija! Love it! Čisto pravi odtenki, pa še šminka je mat? Zakon! Takoj bi imela :drop:
Skoraj mat. Res fantastičen finiš. :wub:
I really want load and the black polish from this collection.
I already have Essence Black Out which is close enough for me. White one looks yummy too. :biggrin:
I ADORE this collection! Red is my favorite color! :wub:
xx
Always pleasure to meet another red lover. :cute:
I have seen Load swatched and it is gorgeous. That’s what I want. :wink:
I love the color too, but would prefer to have it in Throb formula. :think:
pretty color…and your lips are sexy red! but maybe its sexier when you smile the next time.. :haha:
Now that would be scary look – me smiling. :biggrin:
The lacquer is amazing! Made me realize I need creme red. :D
Oh, yeah – creme red is a must. :wub: