Kot je že Gejba napisala TUKAJ, kaj veliko ni bilo ne za videti ne za kupiti. Že res, da sva večinoma oprezali za laki za nohte – ampak tudi teh ni bilo veliko, pravzaprav bore malo. Če ne bi bilo razkošne ponudbe Magnetic lakov, lahko rečem, da bi odšla domov razočarana.
Parokeetke smo o Magnetic lakih že veliko pisale. Tudi to, da so nam zelo všeč.
Za prikaz večjih fotografij, kliknite na sliko.
Včerajšnji nakup: Magnetic laki za nohte, slikano z bliskavico

Naslednje fotografije so posnete na soncu


Nekateri med njimi so holografski, za Earl Grey nisem prepričana da je. Earl Grey me je spominjal na Nfu Oh #61, ampak ko sem steklenički postavila skupaj, si nista prav nič podobna. Ju bom primerjala v drugem postu.
In kateri mi je najbolj všeč?

Koliko je Radiant red podoben lakom, ki jih že imam? Danes za pokušino samo fotografija, več naslednjič.
Upam, da so vam laki všeč. Jaz ne morem odtegniti pogleda od njih.
Shimmering Titanium is beautiful.
shimmering titanium <3 :w00t:
Hvala za odgovore in vaša mnenja! :cute:
Thank you for your opinions, ladies! :rose:
S čim sem zadnje čase tako blazno zaposlena, pa v enem od naslednjih postov. :party:
What makes me busy at the moment, you’ll find out later… :biggrin:
These look so cool.. Or well any magnetic is cool! The holographic is just a bonus <3 cant wait to see them on :yes:
Joj, Parokeetke, ubijate me z Magnetici. Takoooo zakon so videti!! Mislim, da bom zahtevala 30 € za rojstni dan izključno zanje. :yes: Sicer pa res navijam za Radiant Red swatch, zanima me, če je preveč koralen, ali si ga lahko privoščim. Rdeč holo je moja velika želja. :wub:
Radiant Red imam tudi sama in si ga sploh ne upam prav sprobati, ker se mi zdi preveč koralen za mojo polt. Le zakaj sem ga kupila? Ker je takšna redkost pri nas dobiti holo odtenke. :biggrin:
Moram se opogumiti, mu dati priložnost in ga konkretno sprobati. :whistle:
Uu, le daj, da vidimo kako zelo koralen je! :yes: Jaz bi res rada rdeč holo, ampak so vsi preveč koralni za moj okus.
Ulmiel, nisi edina. Jaz bi tudi rdeč holo :) :)
Potrebujem sončna očala, da me zaščitijo pred vso to lepoto. :biggrin:
I am forced to love Radiant Red, Rising Sun and Shimmering Titanium :D
Vsak po svoje je lep. Če bi pa že morala izbirati, potem pa Shimmering Titanium in Radiant Red :nails:
Lepe si si izbrala! :wub: Iz fotke bi rekla, da je Earl Grey frosty srebrn. :unsure:
:D I WANT ALL OF THESE!
They look so pretty!
Cant wait to see these swatched.