Nakupovanje kozmetike je eden najlepših dogodkov v življenju vsake ženske, kajne.
Parokeetke smo se odpravile v Zagreb pravzaprav na Sejem kozmetike, o čemer bomo še poročale. Jaz pa moram razgaliti svoja čustva zaradi obiska trgovine s kozmetiko Inglot.

Pol meseca nazaj smo bile pri njih prvič, več TUKAJ. Navdušenje je bilo tolikšno, da se je teh nekaj dni vleklo do onemoglosti.
S pisanjem prispevka se mi je zelo mudilo, vse te male skrite dragulje…
je treba čimprej odpreti…in preizkusiti…
Spet smo bile navdušene nad osebjem. Dekleta obvladajo svoj posel.
Zase lahko rečem, da sem pustila vizažistki popolnoma proste roke pri sestavljanju palet. Nastalo je to, kar lahko vidite na fotografijah.
Iz leve proti desni… od spodaj navzgor…
In kaj je bilo včeraj poleg obiska Inglota tako prijetno?
Druženje z blogerkama: Vesno iz Beauty addict in Maybe iz Maybe’s New start. Hvala vama za nadvse prijetno druženje.
In nenazadnje hvala vam, drage Parokeetke.
Kako lepo je biti ženska…. mož bi pripisal: “in drago…”





Koja je cijena jedne takve palete u zagrebu? :wink:
376 kn :wink:
Videti je čudovito! Komaj čakam da vidim, kaj boš ustvarila z zelenimi senčili! :wub:
prelepe palete, boljše sestavljene skoraj ne bi mogle biti :thumb:
A veš, da sem si jaz zamislila malo drugačne barve. Danes sem zelo hvaležna krasni punci v trgovini, da sem ji pustila proste roke. :yes:
Prečudovite reči!!! :stars: Obožujem njihova senčila in te palete so noro lepe!!!
Maestra, saj veš, kako smo vzdihovale nad tvojimi “vodenimi barvicami”. :angel:
Vesna in Maybe sta jim v soboto tako prisrčno rekli vodene bojice. Res je/istina je. :love:
Uau… kere hude barve… :w00t:
Tassa, kar naprej in naprej jih zlagam, nanašam, kombiniram… :stars:
In BTW: jaz se ne morem nagledati tvojih umetnij s konadom. :drop:
krasne paletice :wub: drago mi je da ste se opet lijepo provele
Sledeči put moramo napraviti malo večje druženje. Hvala, Lendoxia! :thumb:
baš ste se počastile, lucky you :stars:
eh, mislim da je mužić u pravu :nails:
E pa da! :w00t:
I još jednom: da. :biggrin:
Opet sam uživala! Jednako kao i jučer dok sam ih držala u ruci!
Divan dan! nadam se da ga ubrzo ponavljamo!
Maybe, da bi bilo više ovakvih dana… :love:
je ne connais pas du tout cette marque mais ça a l’air joli!!!
Inglot – cette marque est vraiment merveilleux :wub:
Divno! :love:
Nadam se da će biti i neki review njihovih proizvoda. U Beogradu takođe ima njihova radnja, slučajno sam nabasala na nju i uspela sam da se suzdržim i ništa ne kupim. Sada sam jako radoznala da saznam kako ste zadovoljne sa njihovim proizvodima :undecided:
Marta, jaz sem nad večino stvari zelo navdušena. Poročilo sledi. :yes:
:stars: :pic: Zagreb here I come…
karamela, verjela ali ne, danes sem bila čisto slučajno na hitro spet v ZG in seveda spet v Inglotu… :drop:
Držim pesti, da vse lepote vidiš v živo. Poročaj. :wink:
those polishes look yummy!..i really like the eye shadow colours too =))) xxx
and all those colours are amazing :stars:
Those palettes look really pretty!
I thik so! :cute:
Božanstveno! Hoću i ja! :D :wub:
Vesna, da bi bila jaz v ZG… bi se preselila v sosednjo stavbo od Inglota. :party: