12. marca sem se skupaj z Gogo in Mamy odpravila na zagrebški kozmetični sejem. No – tako smo izlet poimenovale, čeprav smo na samem sejmu preživele še najmanj časa. :D
Najprej smo se na železniški postaji dobile z Vesno iz Beauty Addict bloga. Krasna punca, ki si je vzela cel dan za nas, nam razkazala mesto, naučila uporabljati tramvaj … In kot se spodobi (glede na to da nas je ona okužila ), smo se najprej podale v Inglot trgovino. Spet smo si dale duška … a je še kar nekaj izdelkov ostalo na WL. :D
Šele popoldne nam je uspelo odlepiti od Inglota in s tramvajem smo se zapeljale do zagrebškega velesejma, ker so se odvijali Dani Ljepote. Lušten manjši sejem, ki je ustvaril veliko bolj prijetno vzdušje kot Celjski kozmetični sejem. Kot prvo je bila vstopnica veliko cenejša (2,7 EUR + 30% popust na povratno železniško karto iz Slovenije), prostor je bil veliko lepše urejen, razstavljavcev je bilo več …
Meni so se najbolj vtisnili v spomin naslednji izdelki:
YouNails z bogatim stojalom.

Pestra izbira Konad ploščic … ki so bile zapovrh še poceni – 2,6 EUR.

China Glaze laki kjer ni bilo ravno velike izbire, je bila pa cena toliko bolj ugodna – 3,8 EUR.

In še moj najljubši kotiček … s SpaRitual laki. Če ne bi bila cena za 15ml lak skoraj 10 EUR, bi zagotovo kupila več kot 2 lakca.




Ker sejem ni bil ravno strašno velik, smo hitro vse pregledale. Pridružila se nam je še Ana iz Maybe’s New Start bloga (še ena prekrasna in prijazna punca) in odpeketale smo proti Avenue Mall nakupovalnem centru in Sephori.
Res sem se veselila bližnjega srečanja z Too Faced, Sephora brand kozmetiko … vendar pa sem bila nad prodajalno zelo razočarana. Takoj ko smo vstopile v (ne ravno ogromno) prodajalno nas je obkolilo kar nekaj prodajalk … šle so celo tako daleč, da so mi gledale čez ramo, ko sem počepnila, da bi pregledala spodnji del Too Faced stojala. Pri tem me ni niti ena vprašala, če lahko kaj pomaga, da ne govorim o katastrofalni (ne)urejenosti stojal, testerjev … Tako umazanih in razmetanih stojal namreč še nisem videla. In če prištejemo še grozno vročino in neprijeten vonj, si lahko mislite, da sem samo pobrala Too Faced paletko, jo plačala in letela ven iz trgovine.
Na srečo smo takoj zatem odšle na izvrstno kavico in sproščen klepet. Potem je bilo pa izleta že skoraj konec, kajti treba se je bilo podvizati proti železniški postaji.
Vsekakor prekrasen dan, ki bi ga v trenutku ponovila. Najlepša hvala tako Vesni kot Ani, ki sta nam s prijaznostjo in dobro voljo zelo polepšali izlet.
Nimam niti ene lepe skupinske fotografije mojega nakupa … tako da vam bom pokazala kar “grdo”. :D

Pripravljamo cel kup ocen in swatchev za Inglot izdelke vključno s cenami … Samo ne me vprašat kdaj bodo končani, ker je trenutno vse napol narejeno, nam pa kronično zmanjkuje časa … vsaj za uporabo izdelkov nam ga na srečo še ne zmanjkuje.
I’m thinking … YES I need more Inglot stuff :nervous: :nervous:
Me too, me too, me too … :nervous:
sve si više razmišljam o tvojoj ovoj paleti za put! stvrano super ideja!
Thx. :rose: Več je bila nekoliko puta u akciji – MU 5 min prije nego je treba otiči iz stanovanja. :biggrin:
Samo 2 lakca? :w00t: :w00t:
Sem gledala samo prvo slikco 10min in že naštela približno 20 odtenkov, ki bi jih mela, zato te tako težko razumem, da si nisi malce več privoščila :happy:
Razlog je zelo enostaven – ena Inglot paleta čez 50 EUR, SpaRitual lak 10 EUR x2 … :biggrin:
Jaz nisem kupila nobenega.. No, v bistvu sem, samo sem ga potem dala Maestri :biggrin:
Mmmm….mmmikavno mikavno. :wub: Samo da ste uživale. ;)
O, ja – krasen dan v krasni družbi v krasnem vremenu. Samo še tebe smo pogrešale.
Super se bere! Res me mika obiskati kak dober sejem. Samo moram imeti v denarnici kar zalogo, če ne me bo konec med vsemi laki. :wink:
Priporočam reeees debelo denarnico. :silly:
I was going to go to Zagreb beauty fair but the whole fair is organized for salon owners and people that are into nails.
After seeing the program I decided ti was a waste of my time and never went
But happy to see they had china glaze nail polish at a good price
:w00t:
It was really cute fair and they had few stands with natural cosmetics too. :thumb:
joj koooooooliko puuuuuuno lakova :stars:
A, ha. :stars:
So lucky!!!
Konad plates that inexpensive are a gift!!
Those polishes looks awesome!
Great haul!
Too bad that Konad has so small all over images … or I would have bought few of them.
cekam swatcheve sparituala :yes:
Nadam se da će ubrzo doći na vrstu. :yes:
OK…I seriously want everything in those photos! :w00t:
Definitively temptation from hell. :biggrin:
You’re so lucky to have those gorgeous stores near you!!
Some stores are starting to sell China Glaze and OPIs here in Spain at €16 a bottle. SIXTEEN FRIGGIN’ EUROS!!! I feel sooo envious when I read how cheap they were at that fair. I got my little stash from Ebay.
They sell OPI polishes for 14 EUR in our stores. :undecided:
10ml SpaRitual? SpaRituals has 15 ml Oo
It was a typo. I corrected it. :rose:
why doesnt the uj do things like this…envy lol
i hope you had fun! thanks for sharing xxx
/Hugs :yes:
Opps i meant Uk
I’ll trade you Slovenian and Croatian fair for IMATS London. :biggrin: