Istočasno sem prejela Alessandro Born To Be Wild minija in novico, da imam čez nekaj dni izpit. Si lahko mislite, da sem vse odrinila na stranski tir in se piflala, piflala in še enkrat piflala. Držite pesti, da sem uspešno opravila izpit.
Po nekaj dneh neprestanega stresa, je bilo prav prijetno odklopiti možgane in se poigrati z Alessandro Sweet Poison in Wild Angel lakcema.

Alessandro Sweet Poison na žalost nima tako izrazitega zelenega tona kot na promo fotografijah. Gre za temnejši moder odtenek s sivkastim podtonom ter dodane nekaj malega zelene barve. Ima pa lak prekrasno formulo – maže se kot puterček in popolnoma prekrije z že eno plastjo.
Uporabila sem 2 plasti + nadlak.

Sweet Poison me je spomnil na Stone Washed odtenek iz Denim Wanted LE. Čeprav ne gre za identična odtenka, sta bližnja sorodnika. Na žalost moj fotoaparat ne zazna preveč dobro različnih modrih odtenkov, tako da so swatchi nesmiselni, če nimam ravno ekstra ure prostega časa, da obdelam fotografije s programom za obdelavo fotografij. Sweet Poison je svetlejši in ima zelen podton. Če imate dobro domišljijo, lahko vidite razliko na spodnji fotografiji. :D Sem pa čisto navdušena nad dejstvom, da imajo miniji sedaj enako embalažo kot njihovi veliki bratci.

Alessandro Wild Angel ima bežkasto osnovo in veliko drobcenih rumenkasto zelenkastih krpic (tudi kakšna bakrena se najde). Gre za precej prosojen lak, tako da so potrebne tri plasti, da dobite tole …


Krpiceeee.

Mi je pa Wild Angel načeloma bolj všeč slojen čez bolj prekrivne lake. Za bazo sem uporabila: Sunshine Reggae, Spacey Grey in Sweet Poison.

Osebno so mi boljše kombinacije s svetlejšo bazo, ker je Wild Angel preveč prekriven, da bi efekt lepo izpadel na temnejši barvi (ni enakomeren videz).
Cena: 4,95 EUR za 5ml.
Imate katerega izmed minijev iz Alessandro Born To Be Wild LE? Se skriva še kakšen zelo prekriven odtenek v kolekciji?
*Izdelke sem dobila v oceno.
Loving Wild Angel :sigh: but I was just wondering, how similar are Alessandro Wild Angel and Essence Irreplaceable?
Unfortunately I do not have Essence Irreplaceable, so I wouldn’t know.
Maybe Maestra can take a look as she has both: http://www.parokeets.com/en/2011/04/fotd-notd-and-accessories-of-the-day/
Sem jih že trikrat pregledala, če bi mi kateri odtenek zlezel pod kožo, pa mi niso všeč, preveč običajni so mi. Vsaj za njihovo ceno. Ampak držim pesti za izpit!!
Sem si danes ogledovala še rozija … me kar mika. :nervous: Hvala za pesti. :rose:
I never heard of this brand before, but the polishes look very nice! Sweet Poison would be my favorite because I just love navy blues
It’s salon brand that ventured to stores. Good quality nail polishes. :thumb:
Na srečo me nobeden ne premami. (za izpit pa držim pesti)
Hvala – bom potrebovala vse pesti kar jih lahko dobim. :rose:
Točno ta dva sem kupila že precej časa nazaj, a sem preizkusila do sedaj samo modrega. Lahko poročam, da je superca za pedikuro. ;)
Kombinacija krpičastega in rumenega je perfektna!!! :wub:
Sem ti prebrala misli. :biggrin:
Mmmmm… Maybe this wild angel, over a dark silver foil… Could be recreate a chanel graphite D
Maybe it could be. :cute:
*blinking blinking* :cute:
*smirking smirking* :wink:
i actually really like the way it looks over the Sweet poison a lot.
I would love the effect if not for the uneven application. :hmm:
Like it!!!!!! :happy: :happy: :happy: :happy: :happy:
Me too. :w00t:
Wild angel :drool: :drool: :drool:
To drool for, right? :silly:
ohhh goodddd colors!!!!!!!!!!!!!!!! good post! it´s fantastic !!!!
bellezawoman.blogspot.com :thumb:
Thx. :rose: