Pred nekaj dnevi vam je Mamy že pokazala skoraj vse holografske lake znamke H&M. Pri fotografiranju ji je nagajalo sonce, ki se je neprestano skrivalo. Vsi pa vemo, da so holografski odtenki najlepši na soncu, saj šele takrat zares pokažejo mavrico. Zato sem se odločila, da vam predstavim še svoje fotografije istih odtenkov (in še enega zraven), ki sem jih naredila v dokaj močnem soncu.
Odtenke vam bom pokazala v enakem vrstnem redu, kot jih je Mamy. Na koncu pride še odtenek, ki manjka v zbirki od Mamy.
Creme de la Creme je bil veliko presenečenje zame. Niti najmanj si nisem predstavljala, da mi bo zlat holo odtenek tako zelo všeč. Krasen je! Pri nanašanju nisem imela nobenih težav. Na fotografijah sta dve plasti.


Nataša, hvala za Creme de la Creme!
Sinful Señorita je zmagovalec v kategoriji prekrivnosti, saj je popolnoma prekriven že v enem nanosu!


Mad About You je najmanj holografski v tej kopici. Barva je precej posebna in zato mi je zelo všeč. Na fotografijah sta dve plasti.


Za konec pa še odtenek, ki vam ga Mamy ni pokazala. Gre za srebrn holografski odtenek z imenom You Rock My World. Na fotografijah sta dve plasti.


Pravzaprav nimam večjih pripomb. Stekleničke so mi zelo všeč. Cena sicer ni zelo nizka, je pa sprejemljiva. Odtenki niso zelo posebni, a so vseeno posrečeni. Holografski učinek bi lahko bil močnejši. Nanos je enostaven. Tako bi na hitro opisala H&M holografske lake za nohte.
Kako pa se vam zdijo? Kateri odtenek je vaš favorit?
I need the last two polishes!
Zlati mi je še vedno najbolj všeč. :wub:
.-= Gejba´s last post … Catrice – Back To Black =-.
My favorite?? All of them!!! Oh, you say you want me to pick just one? OK…uhhmmmmm…YOU ROCK MY WORLD!!!
Can you say ‘disco ball?’ Can you say ‘fairy wand?’ Can you say ‘how fast will it take me to go to H&M??’
Thanks for the review. The colors are awesome. :thumb:
Mad about you :wub:
wow they look amazing in the sun especially sinful senorita :wub:
violčno rozasti je najlepši :)
me pa zanima, a naročate lakce kaj preko spleta? poznate tole stran http://www.licila.si ? .. lakci se reeeees super mažejo, čeprav so malce dragi :yes:
Zadnja dva :love:
Those are really really beautiful! And one thing that p**** me off is to have great H&M stores around me but almost none of them have nail polishes… and they are big as hell! Actually I only saw one H&M selling nail polishes and to buy them I need to pay about 20€ in public transportation (train, ferry and subway) ’cause the store is in Lisbon and I live on the other side of the river -__- But like, really close to where I live, I have big H&M stores that I can’t understand why don’t they sell the nail polishes! :bljak: :angry: :drop:
Mad About you je noro lep! takoj za petami mu je pa Creme de la creme….
joooj, js bi tut to mellllaaa
:w00t: Čudoviti!!! Najbolj mi je všeč Mad About You in Creme de la Creme :wub:
Waaaaau! Lepo si jih poswatchala! :D
Moj najljubši je Creme de la Creme! <3<3<3
.-= Tiana´s last post … OPI DS – Sapphire =-.
Se strinjam. V vsej svoji lepoti zasijejo na soncu. :thumb:
.-= Mamy´s last post … H&M – Fashionista and Konad m72, swatch =-.
i love all of them :wub:
:blush: :blush:
Meni je najbolj všeč, mad about U, mogoče ravno zaradi tega, ker je najmanj holografski :whistle: